Bezpieczeństwo

G+R - jadą z nami na HotSnow 2009 do Risoul

„Ci goście zapewnią wam zdumiewającą imprezę z najświeższą muzyką! Ogromne talenty.” 16 Bit Lolitas (Yoshitoshi, Alternative Route, Monofleur)

 

G+R to czysta sensualność. To dźwięki gęste i brudne – takie, od których ociekają membrany. Ich filozofia? Proste: powietrze ma wibrować od perwersji. Chodzi o to, żeby beat przeszywał ciało, a lepkie melodie lizały skórę.

Grają niemal wszystko. Wszystko, co dobre. Wystrzegają się szufladkowania – to może być dirty, chunky, groovy, twisted, czy progressive house, lecz tak naprawdę liczy się jedno – żeby między ludźmi rodziły się emocje. Ma być odważnie jak na karnawale w Rio, bezkompromisowo jak by to było Chicago lat 80’tych i euforycznie niczym na nielegalnym rave-party. Słowem: ma zostać zniesiona bariera konwenansu. Tak muzycznie, jak i obyczajowo.

 

Ci panowie nikogo nie pozostawią obojętnym. Ich sety są z założenia wysoce kreatywne. To sztuka tworzona „tu i teraz”.  Dwa gramofony, mikser, efektor oraz tona płyt – takim arsenałem zawiaduje duet.

 

G+R gościli w najważniejszych klubach Polski. Począwszy od warszawskiej Klatki, Piekarni, Le Madame i Luzztra, poprzez częstochowskie C4, łódzki Sodobar i Baghdad Café, krakowskie Błędne Koło i Nobar, aż do trójmiejskiej Mandragory, Metro i Sfinksa.

 

Ciężką pracą zdobyli uznanie publiki i środowiska. Naturalną konsekwencją takiego stanu rzeczy było założenie agencji DJ’skiej. Od 2002 roku G+R prowadzą Fructi.ORG, która zdążyła odnieść już szereg sukcesów. To właśnie dzięki nim polska publika miała okazję usłyszeć światową czołówkę dj’i.
G+R jednym razem grają u boku zaproszonych przez siebie gości, a kiedy indziej sami są zapraszani. Duet ma na koncie występy z takimi znakomitościami jak Andy Jarrod, Matthew Dekay, Darren Christian, Jeff Bennett, Kingkade, Dave Begg, Mike Monday, Mark Santangelo, René Amesz, Nikola Gala, 16 Bit Lolitas, David Sense, Stephane K, Jody Wisternoff oraz Nils Noa.

Niebawem usłyszycie ich własne produkcje. To tylko kwestia czasu…

Created By Visuality
Hot Snow on Facebook